• Rok szkolny 2018/2019

  • Rok szkolny 2018/2019

  • Rok szkolny 2018/2019

  • Rok szkolny 2018/2019

  • Rok szkolny 2018/2019

  • Rok szkolny 2018/2019

Copyright 2018 - Custom text here

Rok szkolny 2018/2019

 

sp

PRZEDMIOT DZIEŃ TYGODNIA GODZINA SALA NAUCZYCIEL
język niemiecki poniedziałek  15.00  sala 11  p. Borysewicz Urszula
język angielski wtorek 8.15 sala 17 p. Dragun Paweł
matematyka czwartek 14.10 sala 8 p. Hnatów Natalia
przyroda wtorek  15.00 sala 7 p. Hryniewiecka Edyta
język niemiecki piątek 7.20 sala 16 p. Kozłowicz Aleksandra
język polski wtorek 14.10 sala 7 p. Jarząb Agnieszka
geografia wtorek 14.10 sala 3 p. Kantowski Jacek
historia poniedziałek 16.00 sala 3 p. Maksimowicz Marzena

język angielski (pierwsza

i trzecia środa miesiąca)

poniedzialek 14.10 sala 16 p. Rojewska Celina


LICEUM

PRZEDMIOT DZIEŃ TYGODNIA GODZINA SALA NAUCZYCIEL
język angielski  czwartek  14.10 sala 17 p. Szłapka Maciej
język niemiecki poniedziałek  15.00  sala 11  p. Borysewicz Urszula
język niemiecki piątek 7.20 sala 16 p. Kozłowicz Aleksandra
język polski wtorek 14.10 sala 7 p. Jarząb Agnieszka
geografia wtorek  14.10 sala 3 p. Kantowski Jacek
matematyka poniedziałek 14.10 sala 2 p. Kasprowicz Rozalia
biologia czwartek 14.10 sala 6 p. Kwiatkowska Iwona
język polski poniedziałek 15.00 sala 6 p. Kwiatkowska Lucyna
chemia poniedzialek 7.20 sala 16 p. Lachowicz Elżbieta
matematyka pniedziałek 14.10 sala 3 p. Leśniak Elżbieta
historia poniedziałek 16.00 sala 3 p. Maksimowicz Marzena
fizyka poniedzialek 14.10 sala 16 p. Rojewska Celina

gimnazjum

PRZEDMIOT DZIEŃ TYGODNIA GODZINA SALA NAUCZYCIEL
język angielski  czwartek  8.15  sala 12  p. Szłapka Maciej
język niemiecki poniedziałek  15.00  sala 11  p. Borysewicz Urszula
biologia wtorek  15.00 sala 7 p. Hryniewiecka Edyta
język niemiecki piątek 7.20 sala 16 p. Kozłowicz Aleksandra
język polski wtorek 14.10 sala 7 p. Jarząb Agnieszka
geografia wtorek  14.10 sala 3 p. Kantowski Jacek
matematyka poniedziałek 14.10 sala 2 p. Kasprowicz Rozalia
biologia czwartek 14.10 sala 6 p. Kwiatkowska Iwona
język polski poniedziałek 15.00 sala 6 p. Kwiatkowska Lucyna
chemia poniedzialek 7.20 sala 16 p. Lachowicz Elżbieta
historia poniedziałek 16.00 sala 3 p. Maksimowicz Marzena
fizyka poniedzialek 14.10 sala 16 p. Rojewska Celina