Osiągnięcia i sukcesy

Rok szkolny 2009/2010



  • Karol Bednarek - uczeń klasy IIIA GK zdobył tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursy Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjów
  • Katarzyna Suśniak - uczennica klasy IIIA GK zdobyła tytuł  finalistki Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla gimnazjów oraz została finalistką Wojewódzkiego Konkursu z historii dla uczniów gimnazjów
  • Ryszard Trzaskawka - uczeń klasy III KLO w bieżącym roku szkolnym otrzymał po raz kolejny Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Rok szkolny 2010/2011



Rok szkolny 2011/2012


Wykaz uczniów Zespołu Szkół Katolickich im. św. Marka w Słupsku, którym przyznano nagrody za wyniki w nauce w roku szkolnym 2011/2012

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

ŚREDNIA OCEN

1.

Piatczyc  Natalia

II b

5,5

2.

Mielniczuk Karol

I b

5,38

3.

Banaszkiewicz Anna

II b

5,29

4.

Pacewicz Klaudia

III b

5,28

5.

Brilowski Dawid

III a

5,27

6.

Medwid Klaudia

III b

5,22

7.

Marzec Aleksandra

II a

5,14

8.

Krzysiak Kinga

III b

5,11

9.

Dąbrowska Katarzyna

III b

5,11

10.

Ficek Jakub

I a

5,08

11.

Choszcz Agata

II a

5,07

12.

Laskowski Przemysław

II a

5,07

13.

Poźlewicz Jakub

II a

5,07

14.

Zawadziński Piotr

II b

5,07

15.

Zwolan Kacper

II b

5,0

16.

Zganiacz Eliza

III a

5,0

17.

Stenka Paweł

III b

5,0

18.

Murawiejko Karolina

III b

5,0

19.

Wrońska Katarzyna

II b

4,93

20.

Kwiatkowski Kacper

II b

4,86

21.

Kozłowski Mateusz

I a

4,85

22.

Twardowska Wiktoria

III b

4,83

23.

Nejman Jarosław

II b

4,79

24.

Gierszewska Aleksandra

III b

4,78

25.

Cherbetko Magdalena

III a

4,77

26.

Jankowska Anna

III a

4,77

27.

Kostrubiec Dominika

I LO

5,07

28.

Olczyk Martyna

I LO

5,0

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Rok szkolny 2012/2013


  • Jakub Ficek - uczeń klasy IIA został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z fizyki w roku szkolnym 2012/2013. I miejsce w POLSKO-UKRAIŃSKIM KONKURSIE FIZYCZNYM "LWIATKO 2013".
  • Anna Banaszkiewicz uczennica klasy IIIB Katolickiego Gimnazjum została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z chemii w roku szkolnym 2012/2013. II miejsce w IV MIEJSKO-POWIATOWEJ OLIMPIADZIE WIEDZY O HIV/AIDS.

  • Mikołaj Stroziński uczeń klasy IIIB zajął V miejsce w finale Wojewódzko-Metropolitalnego Konkursu Biblijnego. I miejsce w III MIEJSKIM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM DLA GIMNAZJALISTÓW MIASTA SŁUPSKA. I miejsce w etapie miejskim w INTERNETOWYM GIMNAZJALNYM TURNIEJU "OMNIBUS".

  • Katarzyna Bąk uczennica klasy IIIB zajęła I miejsce w konkursie Miejskie Prezentacje Twórczości ks. J. Twardowskiego - plastyczno-literacki konkurs poezji. Organizatorem konkursu było Gimnazjum Nr 2 w Słupsku. I miejsce w VI Wojewódzkim Konkursie Matematyczno - Plastycznym organizowanym przez Gimnazjum Nr2 w Chojnicach. Wyróżnienie w konkursie plastycznym "Wspólnie dbamy o środowisko".

  • Aleksandra Piętak uczennica klasy IIB  wyróżnienie w konkursie plastycznym "Wspólnie dbamy o środowisko".
  • Natalia Piatczyc  uczennica klasy IIIB wyróżnienie w małym finale na terenie miasta OJCZYZNA - POLSZCZYZNA 2012/2013.
  • Ada Stańczyk  uczennica klasy IB IV miejsce w etapie miejskim w INTERNETOWYM GIMNAZJALNYM TURNIEJU "OMNIBUS".
  • Agata Choszcz  uczennica klasy IIIA IV miejsce w etapie miejskim w INTERNETOWYM GIMNAZJALNYM TURNIEJU "OMNIBUS".
  • Klaudia Stańczyk  uczennica klasy IIA zajęła II miejsce w mieście w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM TWÓRCZOŚCI KAROLA WOJTYŁY - JANA PAWŁA II.
  • Kornelia Nowińska  uczennica klasy IB wyróżnienie w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM TWÓRCZOŚCI KAROLA WOJTYŁY - JANA PAWŁA ii.
  • Małgorzata Robak  uczennica klasy IIIB VI miejsce w KONKURSIE WIEDZY O KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH.
  • Dominika Kostrubiec i Martyna Olczyk  uczennice klasy IILO brały udział w POWIATOWEJ OLIMPIADZIE "Nie daj szansy Aids - młodzi bez HIV".
  • Klaudia Budzanowska, Dominika Kostrubiec, Martyna Olczyk i Damian Paderecki uczniowie klasy IILO brali udział w Warsztatach naukowych "Teraz woda - zrównoważony rozwój drogą do przyszłości" - nagrodą była kilkudniowa wycieczka promowa do Szwecji.
  • Paweł Suśniak uczeń klasy ILO brał udział w Rejonowym Konkursie Biblijnym Dla Szkół Ponadgimnazjalnych.
  • Tomasz Chodorowski i Paweł Karkusiewicz uczniowie klasy IILO zajęli I i II miejsce w JUBILEUSZOWYM KONKURSIE INTERNETOWYM KATOLIKA.

WYKAZ UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ KATOLICKICH

IM. ŚW. MARKA W SŁUPSKU, KTÓRZY UZYSKALI NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ NA I PÓŁROCZE
W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

ŚREDNIA OCEN


GIMNAZJUM



1.

Mielniczuk Karol

II b

5,33

2.

Piatczyc Natalia

III b

5,25

3.

Marzec Aleksandra

III a

5,2

4.

Ficek Jakub

II a

5,2

5.

Król Kamil

I b

5,15

6.

Choszcz Agata

III a

5,1

7.

Wrońska Katarzyna

III b

5,06

8.

Nowińska Kornelia

I b

5,0

9.

Witek Dominik

I b

5,0

10.

Laskowski Przemysław

III a

5,0

11.

Zawadziński Piotr

III b

5,0

12.

Banaszkiewicz Anna

III b

5,0

13.

Leśniak Emilia

III b

4,94

14.

Zwolan Kacper

III b

4,94

15.

Tomaszewska Natalia

I b

4,84

16.

Witek Anna

III a

4,8

17.

Pożlewicz Jakub

III a

4,8

18.

Kwiatkowski Kacper

III b

4,75


LICEUM



19.

Medwid Klaudia

I

4,88

20.

Brilowski Dawid

I

4.81


WYKAZ UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ KATOLICKICH

IM. ŚW. MARKA W SŁUPSKU, KTÓRZY UZYSKALI NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ 
W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

ŚREDNIA OCEN


GIMNAZJUM



1.

Król Kamil

I b

5,69

2.

Piatczyc Natalia

III b

5,61

3.

Banaszkiewicz Anna

III b

5,44

4.

Mielniczuk Karol

II b

5,4

5.

Nowińska Kornelia

I b

5,38

6.

Choszcz Agata

III a

5,38

7.

Wrońska Katarzyna

III b

5,28

8.

Powarzyński Filip

I a

5,23

9.

Ficek Jakub

II a

5,2

10.

Marzec Aleksandra

III a

5,2

11.

Zawadziński Piotr

III b

5,17

12.

Witek Dominik

I b

5,15

13.

Leśniak Emilia

III b

5,11

14.

Laskowski Przemysław

III a

5,1

15.

Poźlewicz Jakub

III a

5,05

16.

Tomaszewska Natalia

I b

5,0

17.

Lewandowska Natalia

I b

5,0

18.

Zwolan Kacper

III b

5,0

19.

Kwiatkowski Kacper

III b

5,0

20.

Karnowska Natalia

II b

4,93

21.

Nejman Jarosław

III b

4,89

22.

Robak Małgorzata

III b

4,89

13.

Witek Anna

III a

4,88

24.

Kozłowski Mateusz

II a

4,8

25.

Bąk Katarzyna

III b

4,78

26.

Kolman Aleksander

III a

4,76


LICEUM



27.

Medwid Klaudia

I

5,25

28.

Brilowski Dawid

I

5,25

29.

Olczyk Martyna

II

5,06

30.

Kostrubiec Dominika

II

5,0

31.

Mielniczuk Emilia

I

4,88

32.

Kaczmarczyk Artur

I

4,75


WYKAZ UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ KATOLICKICH

Anna Banaszkiewicz uczeń klasy uczennica klasy IIIB Katolickiego Gimnazjum została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z chemii w roku szkolnym 2012/2013.

IM. ŚW. MARKA W SŁUPSKU, KTÓRZY UZYSKALI NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ 
W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

ŚREDNIA OCEN


GIMNAZJUM



1.

Nowińska Kornelia

II b

5,73

2.

Kilianek Kacper

I a

5,69

3.

Haska Małgorzata

III a

5,67

4.

Kilianek Kinga

I a

5,54

4.

Król Kamil

II b

5,40

5.

Nowińska Kornelia

I b

5,38

6.

Mielniczuk Karol

III b

5,38

7.

Mieczkowski Jędrzej

I b

5,23

8.

Lewandowska Natalia

II b

5,20

9.

Czuj Kamila

I a

5,15

10.

Tomaszewska Natalia

II b

5,13

11.

Witek Dominik

II b

5,13

12.

Ficek Jakub

III a

5,11

13.

Karnowska Natalia

III b

5,06

14.

Bierzanowski Szymon

I a

5,00

15.

Stefański Jan

II a

4,93

16.

Marzec Jakub

I b

4,92

17.

Kozłowski Mateusz

III a

4,89

18.

Powarzyński Filip

II b

4,87

19.

Kuszniar Agata

I b

4,85

20.

Szklarz Karolina

II a

4,80

21.

Nosewicz Marta

III a

4,78


LICEUM



1.

Choszcz Agata

I

5,50

2.

Brilowski Dawid

II

5,30

3.

Poźlewicz Jakub

I

5,19

4.

Medwid Klaudia

II

5,10

5.

Kostrubiec Dominika

III

5,06

6.

Kaczmarczyk Artur

II

5,00

7.

Laskowski Przemysław

I

5,00

8.

Olczyk Martyna

III

4,94



IM. ŚW. MARKA W SŁUPSKU, KTÓRZY UZYSKALI NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ 
W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

ŚREDNIA OCEN


GIMNAZJUM



1.

Kilianek Kacper

II a

5,80

2.

Kusztelak Małgorzata

I b

5,77

3.

Nowińska Kornelia

III b

5,72

4.

Zawadzińska Agata

I a

5,54

5.

Król Kamil

III b

5,50

6.

Śpiechowicz Paweł

I a

5,38

7.

Kilianek Kinga

II a

5,33

8.

Mieczkowski Jędrzej

II b

5,33

9.

Bierzanowski Szymon

II a

5,33

10.

Witek Dominik

III b

5,28

11.

Tomaszewska Natalia

III b

5,22

12.

Marzec Jakub

II b

5,20

13.

Ługowska Izabela

I b

5,15

14.

Lewandowska Natalia

III b

5,11

15.

Lidak Daria

I a

5,00

16.

Więckiewicz Mateusz

II a

5,00

17.

Szklarz Karolina

III a

4,94

18.

Kuszniar Agata

II b

4,87

19.

Stańczyk Ada

III b

4,78

20.

Banaszkiewicz Magdalena

I a

4,77

21.

Nosewicz Marta

III a

4,78


LICEUM



1.

Mielniczuk Karol

I

5,50

2.

Brilowski Dawid

III

5,26

3.

Medwid Klaudia

III

5,26

4.

Poźlewicz Jakub

II

5,20

5.

Terefenko Sara

I

5,19

6.

Choszcz Agata

II

5,18

7.

Stańczyk Klaudia

I

5,06

8.

Mielniczuk Emilia

III

5,05

9.

Kaczmarczyk Artur

III

5,00

10.

Ząbek Wiktoria

II

5,00

11.

Laskowski Przemysław

II

5,00

12.

Leśniak Emilia

II

4,90

13.

Malicka Aleksandra

III

4,84

14.

Witek Anna

II

4,82

15.

Dobies Julia

II

4,81

16.

Jakubiak Karina

III

4,79


WYKAZ UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ KATOLICKICH

Anna Banaszkiewiczuczeń klasy uczennica klasy IIIB Katolickiego Gimnazjum została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z chemii w roku szkolnym 2012/2013.

IM. ŚW. MARKA W SŁUPSKU, KTÓRZY UZYSKALI NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ  
NA I PÓŁROCZE W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

ŚREDNIA OCEN


GIMNAZJUM



1.

Kilianek Kacper

IIIa

5,66

2.

Śpiechowicz PawełIIa

5,53

3.

Słomska MalwinaIb

5,38

4.

Pławska Paulina

Ib5,31

5.

Jankiewicz Aleksander

Ia

5,31

6.

Koska Filip

Ia

5,23

7.

Perz Bartłomiej

Ia

5,23

8.

Pestka Urszula

Ia5,23

9.

Szuleta Julia

Ib

5,23

10.

Kilianek Kinga

IIIa

5,13

11.

Szczudrawa Aleksandra

Ib

5,12

12.

Kusztelak Małgorzata

IIb

5,03

13.

Bińkowska Barbara

Ib

5,0

14.

Więckiewicz Mateusz

IIIa

5,0

15.

Zawadzińska Agata

IIa

4,97

16.

Banaszkiewicz MagdalenaIIa4,93

17.

Lidak Daria

IIa

4,90

18.

Ługowska Izabela

IIb

4,87

19.

Buczkowski Jakub

IIa

4,83

20.

Maciejewski Jakub

IIb

4,80

21.

Bierzanowski Szymon

IIIa

4,75

22.

Kuszniar Agata

IIIa

4,75


LICEUM



1.

Król Kamil

I

5,38

2.

Witek Dominik

I

5,19

1.

Mielniczuk Karol

II

4,95

2.

Frąckowiak Artur

II

4,80


Rok szkolny 2015/2016


Wykaz uczniów Zespołu Szkół Katolickich im. św. Marka w Słupsku,

którym przyznano nagrody za

wyniki w nauce w roku szkolnym 2011/2012


L.p. Klasa Nazwisko i imię średnia zachowanie
1 3a KG Kilianek Kacper 5,94 wzorowe
2 1a KLO Król Kamil 5,56 wzorowe
3 1a KG Koska Filip 5,54 wzorowe
4 2a KG Śpiechowicz Paweł 5,47 bardzo dobre
5 1a KG Perz Bartłomiej 5,46 wzorowe
6 1b KG Pławska Paulina 5,46 wzorowe
7 1b KG Szczudrawa Aleksandra 5,46 wzorowe
8 3a KG Kilianek Kinga 5,44 wzorowe
9 1a KLO Witek Dominik 5,38 wzorowe
10 1b KG Szuleta Julia 5,38 wzorowe
11 1b KG Słomska Malwina 5,31 wzorowe
12 3a KG Więckiewicz Mateusz 5,31 wzorowe
13 2a KLO Mielniczuk Karol 5,30 wzorowe
14 2b KG Kusztelak Małgorzata 5,27 bardzo dobre
15 2a KG Banaszkiewicz Magdalena 5,20 wzorowe
16 1a KG Jankiewicz Aleksander 5,15 wzorowe
17 2b KG Ługowska Izabela 5,13 wzorowe
18 1b KG Bińkowska Barbara 5,08 wzorowe
19 2a KG Zawadzińska Agata 5,07 bardzo dobre
20 2b KG Maciejewski Jakub 5,07 wzorowe
21 2a KG Buczkowski Jakub 5,00 wzorowe
22 2a KLO Terefenko Sara 5,00 wzorowe
23 3a KG Bierzanowski Szymon 4,94 bardzo dobre
24 2a KG Lidak Daria 4,93 wzorowe
25 3b KG Knieć Dorota 4,88 wzorowe
26 3b KG Kuszniar Agata 4,88 wzorowe
27 1a KG Pestka Urszula 4,85 wzorowe
28 1b KG Choińska Kamila 4,85 wzorowe
29 1a KLO Powarzyński Filip 4,81 wzorowe
30 2a KLO Stańczyk Klaudia 4,80 wzorowe
31 3a KLO Choszcz Agata 4,78 bardzo dobre
32 1a KG Olińska Julia 4,77 bardzo dobre
33 3a KG Czerwińska Dagmara 4,75 wzorowe
34 3a KG Gawrońska Jolanta 4,75 wzorowe
35 3a KLO Poźlewicz Jakub 4,75 bardzo dobre
36 3a KLO Ząbek Wiktoria 4,75 bardzo dobre


 

Wykaz dzwonków

1. 8:15 - 9:00
2. 9:10 - 9:55
3. 10:05 - 10:50
4. 11:00 - 11:45
5. 12:20 - 13:05
6. 13:15 - 14:00
7. 14:10 - 14:55
8. 15:05 - 15:50
9. 16:00 - 16:45

11:45 - 12:00 modlitwa
 12:00 - 12:20 duża przerwa

Created by: Karol Mielniczuk