• Rok szkolny 2019/2020

  • Rok szkolny 2019/2020

  • Rok szkolny 2019/2020

  • Rok szkolny 2019/2020

Copyright 2020 - Wesołych Świąt!

 W ramach współpracy z regionalnym oddziałem PTTK w Słupsku, wzięliśmy udział w dwóch pieszych rajdach jesiennych. Pierwszy z nich odbył się w październiku pod hasłem Rajd w Nieznane. Rajd odbył się na terenie fragmentu doliny Wieprzy i Studnicy. Przeszliśmy trasę ok. 6 km pięknym, leśnym szlakiem z przystankami na grzybobranie oraz ciepłą grochówkę. Drugi rajd odbył się w listopadzie na terenie Łasku Północnego. Był to Rajd Nocny, zorganizowany przez Klub Turystów Pieszych "Mikołajek".Trasa liczyła 11 km, którą pokonaliśmy z latarkami w rękach oraz wyostrzonym zmysłem orientacji. Na mecie czekało na nas ognisko z pieczonymi kiełbaskami. Kolejny rajd pieszy już na wiosnę, zapraszamy!