• Rok szkolny 2019/2020

  • Rok szkolny 2019/2020

  • Rok szkolny 2019/2020

  • Rok szkolny 2019/2020

  • Rok szkolny 2019/2020

Copyright 2019 - Wesołych Świąt!

       patrykWe wtorek (26.03.2019 r.) w naszej szkole było wyjątkowo zielono! Wielu uczniów włączyło się w obchody Dnia Świętego Patryka i zamiast mundurka włożyło zielony kolor. Podczas przerw uczniowie rozwiązywali quiz wiedzy o Irlandii i Św. Patryku oraz smakowali zielonych ciast, galaretek i innych smakołyków. Obchody Dnia Św. Patryka to doskonała okazja do przybliżenia uczniom historii, tradycji i zwyczajów jednego z państw anglojęzycznych.

      Bardzo dziękuję Dominikowi i Maćkowi z kl.VI za wykonanie rzetelnej gazetki na holu szkolnym, z której uczniowie mogli dowiedzieć się faktów z życia Świętego Patryka oraz ciekawostek o Irlandii. Dziękuję również Kornelii oraz Kindze z kl.VI za przygotowanie pytań do quizu oraz Karolowi, Nataszy, Pawłowi, Andrzejowi i ich rodzicom za przygotowanie zielonych słodkości na kiermasz. Pieniążki zebrane podczas kiermaszu zostaną przekazane na rzecz Mitchell Jindassi Akweyu.